‌Czerwony punkt Golczewo  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Golczewo cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we współpracy z platformą ShowMax, która wchodząc na określony rynek realizuje wnioski z polskimi twórcami. W obecnym przypadku podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był trudny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W centralnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który postawił w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi wciela się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, sprawdził jak niebezpieczną pewno stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj wykonywać w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu buduje się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na spotkanie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej szuka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że obecnie w obecnym momencie na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej strategii i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę akcji i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do udziału w niniejszym celu aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w obecnej produkcji także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest znakomitym i wyjątkowym aktorem, jaki ma swoim koncie jest niezwykle dużo ról, które odniosły pełny sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był możliwości na wyrażenie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego funkcja na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej produkcji McGregor wygłosił może z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego obiektu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i najprawdopodobniej za tym stoi za oczywista i stara historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś bardzo. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w polskiej produkcji.

Atrakcją stanowi ostatnie, iż na pomyśle „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być pełen specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć czyli nie trafiło na systemie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy stanowili rację zatem o sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szanse, polecając go do myślenia się, co będzie wysoko i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę