AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

14 marca, 2020 0 przez Mikołaj Online

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

W kontaktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów i pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której obowiązywać będzie istotny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we całych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

Także od soboty, 14 marca autobusy kierować się będą ale i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jedynym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być podstawowi do odwołania. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Spółki będzie także nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dostępne bez zmian.

z zmianie biuro obsługi mężczyznę w siedzibie Spółki nie będzie brać interesantów. – Na wszelkie wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wpisaniem do Spółki Ważna je prowadzić na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę