Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w kampanii z pandemią

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w kampanii z pandemią

21 kwietnia, 2020 0 przez Mikołaj Online

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w konfrontacji z pandemią – Pandemia wywołana przez wirus SARS-CoV-2 zatem nie lada wyzwanie dla własnej służby zdrowia. Na uwagę w konfrontacji z ostatnią dolegliwością, aby tak zadbać o zdrowie personelu medycznego, ruszyły Politechnika Śląska, firma WAMM, a jeszcze internetowa drogeria Neness.pl. W projektu niedopuszczenia do minimum ryzyka zakażeń wśród medyków, postanowiono stworzyć pierwszy prototyp bramy odkażającej, jaka obejmuje żyć przeprowadzana w szpitalach podczas trudnej gry z koronawirusem.

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w konfrontacji z pandemią

Największa ilość zakażeń wśród służby zdrowia najprawdopodobniej powstaje podczas ściągania odzieży ochronnej przez specjalistów, jacy korzystają swój dostęp z zarażonymi. W Polsce liczba zakażeń medyków rośnie, a podstawowe środki uwagi nie jednak ukazują się wystarczające. Brama odkażająca jest dać dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów wykorzystywanych przez ludzi placówek zakaźnych. Takie podejście znacznie zmniejszy powtarzanie się wirusa w szatniach i miejscach socjalnych.

Model tego wyposażenia został wypełniony przez firmę WAAM, którą umożliwia naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała teraz na startu wybuchu epidemii w regionie. W start w modelu zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce. Stała ona położona na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym nr. 1 w Bytomiu.

Jak tworzy brama odkażająca?

Stanowi zatem w sumy zautomatyzowane urządzenie opracowane przez system inżynierów WAAM. Dostarcza do czyszczenia kombinezonów ochronnych, dzięki czemu zmniejsza zagrożenie rozprzestrzeniania niebezpiecznych drobnoustrojów. W bramie zlokalizowany jest panel, na jakim pokazywane są przebieg dezynfekcji i porady dla pani w. Znajduje się w niej także szczelny i zabezpieczony pojemnik na zabieg odkażający.

Dlaczego pomocna jest usługa?

Końcem tej walki jest urządzenie każdych szpitali zakaźnych w Polsce oczywiście w bramy odkażające, jakie potrafią skutecznie wesprzeć w hamowaniu zarażeń COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia – osób szczególnie narażonych, i właściwie mocno pracujących dla polskiego zdrowia oraz bezpieczeństwa! Aby uzyskać i umieścić taką kwotę urządzeń, niezbędne jest oparcie finansowe. W zbiórce, którą planuje WAAM zgodnie z Neness, wszystek może pomóc akcję minimalną kwotą. Nawet najmniejsza pomoc przyspieszy wyposażanie kolejnych szpitali, by docelowo bramy pojawiły się w wszystkiej placówce zakaźnej w Polsce.

Do organizatorów przedstawiają się kolejne szpitale, do jakich w wartość drogi będą przynoszone takie
bramy. Zachęcają także do zbioru w głównej kolejności wskazanego przez siebie szpitala, przez wpisywanie w opisach na dowód #bramadlagliwic.

Do historii włączyli się już influencerzy m.in. Cleo, Fit.Lovers, Joanna Kuberska, Psycho_Couple, Patrycja Wieja, Doktore kradzi, Magda Pyznar, a jeszcze odrębne nazwy a instytucji umieszczające na indywidualnych social mediach wiedzę o tej niesamowicie istotnej inicjatywie. WhitePress Influencer również doszedł do ostatniej imprez i kierujemy, by zgodnie z nami pomóc tę wysoką inicjatywę. Im dużo akcja zostanie nagłośniona, tym już uda się zebrać potrzebna sumę, oraz toż ułatwi było świetnie chronić lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki – największych bohaterów tego ciężkiego okresu.

zobacz również Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandemią

0 0 votes
Daj ocenę