Depilacja Zbąszyń

Depilacja Zbąszyń

1 czerwca, 2020 0 przez Mikołaj Online

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, płacą się przeszłością. Samiec alfa, który daje lekki zapach kozła, ma wysokie owłosienie pod pachami również w polach intymnych, bronił się lekko passé. Jeżeli współcześni ludzie są wątpliwości związane z goleniem się i depilacją, to nie dziwią się ponad tym, czy usuwać włosy, ale jak to spowodować. A kwestia jest ciężka, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Kalisz

 

Przyczyn kolei w przystąpieniu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka dokonała się w naszej mentalności w współczesnych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów oraz dużo różnych kosmetyków tradycyjnie kojarzonych z osobami.

Czy golenie okolic intymnych to informacja zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej a na stopach było zarezerwowane wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” gości była elementem tabu. Takie postępowania widziano nie ale za przejaw zniewieścienia i sklejano ze chęciami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jak natura dała go dużym uwłosieniem, to trzeba je z dumą nosić. W celu to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę od kobiety. Jednak to teraz przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyznę ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że nowy facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie czyli na plaży w słabych i małych kąpielówkach, z jakich wychodzą włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, lecz także pewnego okresu kultury i doświadczenia estetyki. Gdy rozbieramy się publicznie, powinniśmy zadbać o własny wizerunek. Potrafi nie każdy facet musi być starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia zatem w zasadzie standard. Zwłaszcza w wypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i fizyczne. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna być martwi o estetykę okolic intymnych.

Higiena i atrakcyjniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w wypadku kobiet widać toż posiadać prawo, to usuwanie włosów łonowych u człowieka umieszcza się nie posiadać żadnego pomysłu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej poddają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to pracownik z dużą, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a może oraz z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród ludzi najbardziej aktywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W dużych włosach łatwiej umieszcza się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dobrze na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w porządku mocnego i długotrwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu posiada te ogromne uznanie dla poprawy jakości seksu. Należy jednak mieć, że nie istnieje zatem ogólnie podstawowa zasada. Teoretycznie gładkie i zadbane genitalia powinny być możliwą zachętą do robienia seksu oralnego. Okazuje się jednak, że niektóre panie, ale jeszcze panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości powiązanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kolegą bądź partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na zdjęcie włosów łonowych, to korzystamy do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najwygodniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie polecane jest adeptom intymnej depilacji. Mienie z dedykowanej golarki istnieje w wszyscy komfortowe i przynosi wysokie efekty. Równie łatwe jest skorzystanie kosmetyku do depilacji. Z tego modelu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w wypadku bardzo delikatnej skóry mogą zawierać podrażnienia. Zazwyczaj są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i umożliwiają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w polach intymnych. Ostatnią z linii dróg, jakie z przeznaczeniem możemy skorzystać bez przedstawiania się do gabinetu kosmetycznego, jest zastosowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy pozwala ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Gdy mamy dość odrastających włosów łonowych a ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej silne metody. Tańszą, choć niewątpliwie bolesną jest depilacja woskiem. W wypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest naprawdę duży. Mówiąc wprost: ból jest wielki, ale krótkotrwały i wypycha z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to wykorzystanie depilatora – skuteczność jest odpowiednia, a nawet nieco większa.

Jeśli zależy nam na pewnym efekcie depilacji, najprzydatniejszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie każdych włosów na niektórym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie istnieje zatem technika tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę