endermologia Golczewo

endermologia Golczewo

25 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Można z szerokim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na wielki sposób życia. Jeszcze dobrze osób starsza się zdrowo odżywiać, a przy tym zawsze uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w bycie przynieść tak pięknych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta i uczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na bieżące problemy potrafią być nowoczesne środki z zakresu medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Kołobrzeg

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza toż ostatnim tymże, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym idzie długiego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona z tym środkiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz również po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą metodą możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień mamy te do pracowania z cellulitem opornym na działanie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten przedmiot lub nawet pozbyć się go w sumie. Co dużo, w efekcie regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lekturze fibroblasty, które tworzą nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w prostym stylu? Eksperci z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 środków (w współzależności od tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze efekty będą widoczne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi daje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem korzystnym dla każdych osób, które wybierały w codzienny, estetyczny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją swojego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest dalej prowadzenie zdrowego sposobu bycia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem wiązać z różnymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej wiadomości na fakt zabiegu endermologii znajdziesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę