Jak zwrócić artykuł w born2be?

Jak zwrócić artykuł w born2be?

18 kwietnia, 2020 0 przez Mikołaj Online

Jak zwrócić produkt w born2be? W interesie Born2be zwroty potrafią być przystępne i wygodne. To wielki sklep internetowy z kreacją i obuwiem. Częste reklamy i przeceny sprawiają, że wielu internautów chętnie dokonuje zakupy w współczesnym znaczeniu. Czasami jednak zdarzy się tak, że zmuszeni jesteśmy oddać produkt, który nie pasuje albo nie do kraju spełnia swoje wymagania. Potrafimy więc osiągnąć bez większych problemów, ponieważ sklep maksymalnie uprościł procedurę reklamacyjną. Poniżej znajdziesz informację jak zwrócić lub promować produkt w Born2be.

Born2be zwroty – istotne informacje

Expresowa wysyłka

Expresowa wysyłka

W interesie born2be.pl na przełom, czyli odstąpienie z umowy kupna-sprzedaży jesteśmy aż 30 dni. To wielki ukłon w postać kupujących, bowiem ustawowo czas tenże więc zaledwie 14 dni. Dzięki temu korzystamy dwa razy więcej czasu na przymierzenie produktu, sprawdzenie, czy tak on leży również będziemy spośród niego zadowoleni. Ważne jest, by wspominać o tym, że gdyby kupiliśmy kilka produktów podczas jednego zamówienia, i chcemy oddać tylko strona spośród nich, to potrzebujemy przekazać spożywa w pewnej przesyłce. Wspomnimy o tym też później.

Odstąpienie z umowy w Born2be wymaga formy pisemnej. Odpowiedni formularz znajdziemy w paczce z przesyłką, stanowi on te dobrany do wiadomości e-mail, która uczy nas o wysłaniu zamówienia. Formularz jest swój do opanowania i o w nim podjąć podwód zwrotu (jakoś nie jest ostatnie odpowiednie). Dzięki temu sklep weryfikuje, czyli tenże jeden powód rozprzestrzenia się przy danym towarze, co pewno stanowić znakiem, że z partą produktu jest trochę nie tak.

Potrzebujesz dokonać zwrotu do handlu internetowego? Zamów kuriera!

Wypełniony formularz zwrotu należy wprowadzić do paczki, wraz ze prowadzonymi produktami. Sklep sugeruje, aby materiały były włożone do ich różnych opakowań, czyli buty do pudełka, ubrania do foliowych worków. W pewnej paczce można wysłać kilka towarów, ale powinien mieć, by do wszelkiego dołączyć oddzielny formularz Born2be zwroty.
Zwroty Born2be – jak stworzyć przesyłkę?

Paczkę należy zabezpieczyć i dokładnie zapakować, by produkty nie uległy zniszczeniu podczas dostawy. O tym, jak dobrze pakować różne towary przeczytasz na polskim blogu w zakładce “Sposoby pakowania“.

Ta stworzony towar należy wysłać na adres:

born2be.pl – Centrum Logistyczne
Aleja Krakowska 140A
05-552 Marysin

Uwaga: Wypełniając poniższy formularz, możesz zamówić kuriera, który otrzyma z Ciebie przesyłkę i wręczy ją do magazynu Born2be. Cała metoda stanowi bardzo płynna natomiast nie wymaga podpisywania żadnej umowy.

Uwaga 2: Przesyłki wysłane za pobraniem i te, które staną przyznane za pośrednictwem Paczkomatów nie będą wybierane! Tak zapis możemy wyszukać w regulaminie sklepu.

Uwaga 3: Jeśli zapomnimy do paczki dołączyć formularz odstąpienia z umowy, to możemy go dosłać drogą mailową na adres e-mail: info@born2be.pl
Jak zwrócić produkt w Born2be – co wysoce?

Po odesłaniu towaru pieniądze zostaną zwrócone nam w okresie do 14 dni kalendarzowych, oczekiwanych z momentu odebrania przesyłki w składzie. Sklep mówi o zatwierdzeniu zwrotu produktu i należności. Pisze to poprzez wiadomości SMS oraz e-mail. Dodatkowo zwrot jest osiągnięty w obecny tenże sposób, w jaki uzyskaliśmy płatność za zamówienie. Jeśli wybraliśmy płatność przy odbiorze, to pieniądze zostaną oddane na konto wskazane na formularzu odstąpienia z umowy.

Uwaga: Jeśli chcemy wymienić produkt w Born2be, na model na ważniejszy rozmiar. To potrzebujemy po prostu zwrócić produkt i zamówić nowy. W międzyczasie powinny do nas trafić środki za zwrot poprzedniego zamówienia.
Reklamacja produktu w Born2be

Jeśli nabyte w interesie produkty okażą się wadliwe (wada ukryta), to możemy podarować je na podstawie reklamacji. W współczesnym punktu musimy wysłać zdjęcia wadliwego produktu i opis wady na adres info@born2be.pl. Musimy jeszcze dodać te numer zamówienia. Gdy otrzymamy informację z biura obsługi klienta, możemy podjąć dalsze działania. Instrukcję da nam BOK poprzez wiadomość e-mail.

Na rozpatrzenie reklamacji przenosi się maksymalnie 14 dni kalendarzowych z dnia doręczenia paczki na magazyn. Jeśli reklamacja zostanie odrzucona, sklep odsyła towar, wraz z prawem odrzucenia.

Sprawdź na Czym Jest Paczka48 Z Poczty Polskiej?

0 0 votes
Daj ocenę