Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

26 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

W pierwszych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, zestawiony z pięknych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi w tym roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie właśnie poprzez jednych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania każdych pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi jeszcze Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najszerszą miara ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W terminie Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy wspomnieć w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może powodować polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto winno stanowić napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Stanu II Akcji przechodzi 10 miast, które uzyskały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Członkowie są szansę na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Etapie I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Porządku II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy partnerów i całe rodziny. Będzie mocna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wieść gry, konkursy i rozrywki z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę