UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

29 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach w charakteru wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim uzyskało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, który w jakości do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał również wynik w wadze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem mocno ważny z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie dopiero na stresach ale jednocześnie na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że bieżące lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe sukcesy nie dopiero na arenach kraju jednak i także na końcach Europy czy i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najszybszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę